Březen 2012

My playlist 1.

30. března 2012 v 15:57 | Fotografka Ivina
Nechce se mi nic psát,fajn docela chce.Prvně sem naházím pár písníček,které jsou u mě momentálně nej.V bližších minutách/hodinách čekejte další článek

MADONNA - Girl Gone Wild


DJ Antoine ft. The Beat Shakers - Ma Cherie
Školní práce / téma:Věc,kterou mám ráda

23. března 2012 v 19:46 | Fotografka Ivina
Tak tady to je.Musím se pochválit.Navíc popisovat foťák není nic jednuduché,ale naštěstí mi to včera myslelo.V celém článku jsou fotky mého foťáku.(Snad to půjde přečíst).


Totálně "zmordovaná"

23. března 2012 v 18:21 | Fotografka Ivina
Je mi skoro na umření.Myslela jsem,že se tomu vyhnu,ale bohužel mě zrovna dnes,před víkendem chytilo Jaro (jsem nachlazená).Není to tak strašné,ale jsem unavená.Když jsem přišla ze školy,tak jsem hned lehla do postele a spala až do 17ti.Tak jsem tedy nemohla jet ani s vlasama.Takže se hlavně nezlobte,jestli tu videoodpověď o víkendu nebude.Příště raději nebudu NIC slibovat!:-).Zítra je u nás divadelní "pohádka" (až od 12ti let),takže doufám,že budu moct jít a překonám boj mezi chřipkou.

Ve škole je to teď snad nejlepší.Dnes nás zase bylo jen 8.Dostala jsem za 1 z Češtiny (svoji práci Vám sem oskenuji),potom 1 z Přírodopisu (hoodnej Marek :D) a za 2 z Angličtiny.Tyjo,pár vět a už jsem úplně unavená.

"Když chce být člověk nemocný,tak není a naopak." Dá se tomu říkat citát?? :D

Naši chtějí jet do Chorvatska.Byly jsme tam už dvakrát,když jsem byla v první a druhé třídě.Byly jsme tam taková "rodinná skupina" z máminy strany.Letos chtějí jet ,ale s někým jiným.Znám je sice,dá se říct dobře,dokonce je mezi nimi jedna holka (chodí do páté třídy),ale mě se moc nechce jet.Raději bych zůstala tady v Česku a né někam za hranice.Vždyť tady je tolik krásných,zajímavých míst,ale né naši chtějí kvůli jedné velké "kalužině" (moře) :D jet do Chorvatska.No uvidím co z toho vzejde.

O mém blogu už ví šest lidí z mého okolí. (Ajé :D)


Fotografie / Kouzlo Slunce

20. března 2012 v 17:36 | Fotografka Ivina
Nakonec mi to máma dovolila a jsem tady.Takže slíbená fotka.Je stará skoro rok!A to není jediná,která tady není.Tato fotka je vyfocená kolem 7dmé hodiny ranní,myslím,že to bylo nějak v květnu.Na moje fotky mám velkého pamatováka (pamatuji si každou fotku,kde,kdy jsem ji fotila).


Sedím a na děcka hledím :D

20. března 2012 v 14:26 | Fotografka Ivina
Tak Vás po dvouch dnech zdravím.Včera jsem nemohla jít na počítač a tak jsem naštěstí přednastavila jeden článek.Včera to bylo ve škole docela pohodové.1 z ČJ,tyjo snad budu mít na vysvědčení z češtiny za 2 (zatím to tak vychází).Třetí hodinu jsme měli Pracák.Jelikož jsme rozděleni na Áčko a Béčko,tak učitelka řekla JEN Béčku,ať si donesou vajíčka (a různé věci..) a nám nic neřekla,takže my holky z Áčka + dvě z béčka jsme to neměli.A tak jsme museli jít s klukama ven.Naštěstí jsme z našeho školního "altánku" sundávali plachtu.A zase jen škola.Dnes je to taky zatím v pohodě.První hodinu jsme v Angličtině zpívali We are the champions,Somewhere over the rainbow..a nyní sedím u nových počítačů v Informatice.Máme je vážně "vymakané".To není ironie :-).
Akorát je moc velká obrazovka a každý mi sem vidí (ale já si sedla raději úplně na bok).Nějak ve 14:25 jdu ze školy na autobusák,kde budu čekat s kamarádkou Eliškou na bus.Domů se dostavím před 16tou hodinou.Pokud budu moct jít na počítač (97%),tak sem hodím nějaké fotografie.

Jestli tu videoodpověď nebude dnes večer,tak ji JISTĚ,SKUTEČNĚ,DOOPRAVDY,URČITĚ :D,čekejte o víkendu.(Důvod je ten,že budu mít kóónečně hnědé a ostříhané vlasy).Tak se omlouvám!

Na to,že jsem tu včera nebyla,tak návštěvnost je parádní!Včera 69lidí!Minulý týden jsem měla rekord 82 lidí!Jen škoda,že mi pořád nejde nastavit TOP LIST.

"Člověk, který má pravdu nepotřebuje zvyšovat hlas."

"Spravedlnost je vlak, který má, bohužel, vždycky zpoždění."(Autorka: Marina Ivanovna Cvetajevová)

Fotografie / Kouzlo ořezávátka

19. března 2012 v 13:00 | Ivinka
Páni.Tato fotka je stará víc než půl rok.Ani nevím,že ji tady nemám,ale takových fotek je mnohem více.Tuto jsem fotila zrcadlovkou,takže úpravy vlastně žádné nebyly.Možná trochu ztmavené.Fotografie se mi velice líbí.:-)


Velice vydařený den !!

18. března 2012 v 19:30 | Fotografka Ivina
Héééé,mám se fajn,je mi skvěle!Dnes je druhý den,kdy je krásně.Bylo nějak 18°C.Dopoledne jsem vstávala něco po desáté.Vstala jsem,oblékla jsem se,umylela jsem se a šla jsem ven jen v krátkém triku.Na dvoře jsem byla s dvouma bláznama (brácha a sestřenka),tak jsem je skoro do poledne hlídala.Po obědě jsem šla na zahradu a ,protože bylo tak neskutečně krásně,tak jsem si tam vzala učení.Ve tři hodiny přijela babička,děda a prababička,přát tátovi k narozeninám.Chvíli jsem byla s nimi a pak jsem jela ven na kole s kamarádkami.Zajeli jsme se podívat do naší staré "Hrušky".(Náš..dejme tomu bunkr,ale né,že by jsme tam hráli přestřelky,ale chodíme si tam popovídat atd. ..).No,řeknu Vám,tak dlouho jsem se nima nesmála.Smála jsem se tak,až mi z toho slzy tekly. :D

Přemýšlím,jestli nemám natočit Videoodpověď až v Pátek,protože v Pátek už budu mít konečně hnědé vlasy.Uvidíme.

"Člověk má dělat to,co umí,co potřebuje ke štěstí." (Autor:Jan Werich)

Ať tady není jen samí text,tak Vám přidávám tři obrázky,které mi udělala kamarádka Zuzka minulé Pondělí ve škole na ruku.PS-Je to výborná malířka.

Fotografie / Zaostřená příroda

17. března 2012 v 22:33 | Fotografka Ivina
Jak vidíte,tady je jedna fotka ze včerejška(tu druhou sem dávat nebudu,je skoro stejná).Je úplně obyčejné,ale takovou ještě v mojí "zbírce" nemám.Také jsem zjistila,že tady na blogu nemám plno zveřejněných fotek.Postupem času je budu tedy přidávat.:-).Fotky už mám i s podpisem (pro moje autorské práva) :D


První den,kdy je v tomto roce nádherně.

17. března 2012 v 18:47 | Fotografka Ivina
Skoro každý den si řeknu větu : "Já nemůžu být prostě NIKDY spokojená".Proč?O tom až za chvíli.Dnes je venku první den v tomto roce,kdy je hezky.Ráno jsem vstávala něco před desátou.Odpoledne jsem byla na počítači a poslouchala písničky.Ale protože je venku vážně tak nádherně tak jsem se v 17hodin,šla projít.To mám ráda,když mohu jít někam sama,bez nikoho a hlavně do přírody.Šla jsem hlavně s tím cílem,abych něco nafotila,bohužel se mi podařili JEN dvě fotky.Očekávejte je zítra nebo i dnes.Domů jsem přišla před chvílí.

A proč nemohu být spokojená?Příjdu domů, a táta oslavuje narozeniny se strejdem a tetou.To je v pořádku samozřejmě,jenomže otevřu dveře do SVÉHO pokoje,a tam si sedí bratr u počítače.Proč mě to tak nasralo?(Musela jsem to napsat.Je to můj pokoj a on tady nemá co dělat.Ještě ke všemu my vylil pití na sešity,a když jsem to řekla tátovi,tak on na to "Nemáš ho tam mít"..Je to snad můj pokoj.Tento článek píši v kleče,moji židli mám v kuchyni,takže si ani sednout nemohu.Jsem pěkně naštavná!

Ještě se vrátím do minulosti.Ve škole to bylo velice dobré.Protože bylo hodně nemocných a já jediná holka + Simča (spolužačka),jsme byly jediné holky ve třídě.To bylo zajímavé no.Pár jedniček jsem nazbírala,a už zase stoupám nahoru.

Videoodpověď tady čekejte nejpozději do Středy.(Otázky pokládat ještě můžete).

Cause Iiiii,need tiiiiime♥Bože,jak já tu písničku přímo miluji a ten klip a hlavně Marka..Oh my god!

AUTORKA - Fotografie / Modré oko

16. března 2012 v 16:29 | Fotografka Ivina
Oči nemám namalované,ale to je přece jedno.Tady jde o to oko.Všimli jste si těch žlutých "skrvnek",které tam mám?Co to asi může znamenat..Fotku jsem dala do černobíla a oko zůstalo barevné.


Fotografie / Výhled z mostu

15. března 2012 v 18:21 | Iva Čaňková
Na rychlo přidávám fotky (staré skoro měsíc).Jinak teď jdu zmenšit všechny fotky na blogu.Takže to půjde už parádně rychle :-).Ještě mi jich zbývá jen pár,ale zítra to snad dokončím.Už se chystám natočit 1.Videoodpověď.Takže jestli mi chcete položit nějaké otázky,tak máte poslední šanci do Soboty.V rubrice ZEPTEJ SE.

"Dělejte to,z čeho máte strach.A dělejte to opakovaně.To je nejrychlejší a nejjistější způsob,jak ten strach porazit." (Autor:Dále Carnegie)Rady,pro správné blogování.

14. března 2012 v 17:20 | Fotografka Ivina
Konečně mě napadlo nějaké slušné téma a nebudu to okecávat zbytečnýmy slovy.Já osobně si myslím,že s blogováním nemám problém,až na nějaké drobnosti.Po tu dobu co jsem v blogovém světě,jsem se toho naučila,ale také jsem se poučila hodně!A samozřejmě se pořád dále učím a poučuji.Tak to má každý z nás.

Musíš lidi zaujmout..

Jak?Jedna z nejdůležitějších věcí,jak zaujmout je,mít kvalitní a dobrý layout.Nejlepší je když je od autora blogu.Nevím,ale příjde mi to takové kvalitnější a originálnější.A výmluvy typu "Já to neumím.." neexistuji!Já to taky vůbec neuměla,ani trochu!A postupně jsem na to sama přišla a jak vidíte,tak mi layouty docela jdou.:-)

Dále musíš zaujmout tím,co máš na stránce.Pokud tam budeš mít jen samé obrázky,chyby ve slovech,všechno nepřehledné,když budeš mít..příklad:na bílé ploše žlutý text (který prostě nejde přečíst),no,nevím jestli se na tvůj blog ještě někdo podívá!

Text.Každému se líbí něco jiného a to je jasné.Pokud,ale píšeš něco,cokoliv to je,tak to NEKOPÍRUJ!Je to přece tvůj blog a právě TY by si měla psát vše z tvé hlavy!!Navíc autorům těch článků,které ty kopíruješ se to určitě nelíbí.Pokud píšeš "deníček"(co si prožila,co si dělala),dávej si pozor na chyby,a radši si po sobě článek pozorně přečti!Když budeš něco psát,nemusí tam být nic do detailů a do podrobností.Každého zajímá to důležité a né např:jaké měl triko,v kolik hodin to bylo nebo jestli měl modré nebo hnědé oči.Hlavně nepiš tímhle typem:MucQ:*** Když toto u někoho vidím,a né jen na blogu,tak tomu kdo tak píše bych dala nejraději přes hubu(omlouvám se za ten výraz).
Říkej pravdu,nebo nic.Tím myslím,že je normální napsat,že se ti psát nechce,nemáš na to čas,jsi smutná,než aby si na blogu předstírala jak se máš super a v realitě je to naopak.Hlavně piš to,co si myslíš ty,a jaký máš TY názor.Lidé se mění a měnit se budou.Třeba na mém blogu se podívejte na poslední stránku v rubrice "ZE ŽIVOTA"..jak jsem psala a jak píši dnes (po pár měsících).Je to vážně změna,změna k lepšímu a píšu tak,jak se to líbí mě.Jestli k článku přidáš nějaký ten obrázek,ať to je trochu zajímavější,dej si tam zdroj(kde si k němu přišla).Já to tak nedělala,ale už začínám,myslím,že je to skutěčně lepší!A hlavně nic raději neslibuj,pokud to nevíš určitě na 100%.Články by jsi měl/a přidávat přimeřeně.Jeden/dva za jeden den je velice úžasné.Pokud,ale na blog jeden týden nic nedáš,pak další týden na blog navalíš plno článků..,to není vůbec dobré!Pokud se na blog nemůžeš dostavit a víš o tom dopředu,informuj o tom v článku,ať lidé ví proč.A jestli víš,že zítra na blog nepůjdeš,protože..,tak zkus přednastavit nějaký ten článek.Myslím,že to lidé ocení.

Každý fotí něčím jiným,ale Vy,kteří fotíte fotoaparátami,dávejte si pozor na velikosti fotky.Záleží na tom.Znáte to.. když si najedete na blog a trvá minuty než se Vám zobrazí na fotky?Já to mám osobně i u mě na blogu,ale už jsem se konečně poučila a dávám to do pořádku.Takže pokud máš nějakou fotku tak si ji na blog zmenši.Pomáhá to!

A ještě bych měla plno a plno věcí,ale to bych tu seděla do půlnoci.Tak ti,kteří jste došli až sem,těm Vám děkuji za ten čas,který jste věnovali tomuto článku.:-)

zdroj:weheartit.com

AUTORKA - Fotografie / Na mostě

14. března 2012 v 13:20 | Fotografka Ivina
Tento článek je přednastavený.Teď momentálně mám odpoledku (Občanku) a píšu fakt těžký test.Fotka je stará tak 17dní.Fotila jsem se,když jsem byla s kamarádkou Pájou o jarních prázdninách se projet na kole na most.:-)

Když my to myslí,tak my to myslí.

13. března 2012 v 19:18 | Fotografka Ivina
Už dlouho jsem nepsala něco ze života.Ale než začnu chci se o něco podělit.Začala jsem vymýšlet citáty.Mám sice jen zatím dva,ale originální.Snad..Ten první jsem vymyslela..no,pár týdnů to bude,a ten druhý jsem vymyslela,když jsem psala "přihlášku" do fotografického klubu (o něm později).¨

"Člověk se mění,to je fakt,ale přece jen v tom jádru zůstane pořád stejný."

"Člověk má v sobě takový skvělý pocit,když vyfotografuje něco uměleckého,co nikdy,nikdo nevyfotografoval tak,jako on."

Já jsem za sebe překvapená,že jsem něco takového dokázala "zesmolit".Ale přečtěte si nadpis tohoto článku.:-)

A teď do mého života:
Ve škole mi to jde,jde i nejde.Ikdyž teď plno spolužáků popadla nemoc.No plno,jen tři,ale protože nás je ve třídě jen 13,tak když chybí zrovna teď tři lidé,tak je tak vážně skoro prázdno.

Jak už jsem se zmínila na začátku o fot.klubu.Ano,podívala jsem se tam,protože jsem to našla u mé oblíbené blogerky zRzQy.Docela hodně mě to zaujalo a tak proč to nezkusit.A popravdě,mám vážně NERVY! :D http://fotografia.blog.cz/

Teď se nestačím divit mím rodičům.Důvod?Řeknu vše podrobně.Já a můj bratr máme každý svůj pokoj.No,brácha ho vlastně ještě nemá,spíš tam jen tráví svůj čas.Nic tam není,jen starý koberec,bílé stěny a jeho hračky s žehlícím prknem. (:D :D).Já ho mám vedle.Naši mu chtějí udělat nový,a rozhodli se,že ho bude mít místo mě.A proč se nestačím divit?Protože ještě před rokem,když jsem něco takového řekla,tak to bylo TABU.Ale jsem neskutečně ráda.Dokonce mu tu chtějí nechat i můj koberec.Takže nový pokoj o velkých prázdninách mě a bratra čeká. :-)

Momentálně jsem doma sama a tak poslouchám písničky.Až to dopíši tak si půjdu udělat Matematiku a naučit Přírodopis.Ach ta lež.Potom se jdu dívat na Nikdo,není dokonalý.V mém podání : Všichni jsou dokonalí.Ale pravda to samozřejmě NENÍ.Já jen tak vtípkuji :D.

Dívčí pokoje (část 3.)

11. března 2012 v 16:19 | Fotografka Ivina
Vidím,že jedny z nejčastěji navštěvovaných článků jsou "Dívčí pokoje 1 a 2.(Ty najdete v rubrice PÍŠU na druhé straně).A tak jsem si pár obrázků opět nazbírala a dávám je sem.Ovšem to už nebudou jenom pokoje,ale i obývací pokoje,dekorace..však sami uvidítě.Zdroj: weheartit.com


Další obrázky v celém článku..

HairStyle / Účesy

9. března 2012 v 16:24 | Fotografka Ivina
Zase jsem si ukládala pár obrázků na téma účesy.Rozhodně sem nebudu dávat ty,které se mi nelíbí,takže tu jsou jen ty,které se mi líbí.Jak vidíte většina účesů jsou "drdoly" :D.Kéž bych na to měla hlavu a mohla bych si je taky dělat.Ale kdybych si to udělala tak budu vypadat jako debil. :D.Zdroj: weheartit.com

Jaký se Vám nejvíc zamlouvá??..


Více v celém článku..

Překvapení na nebi !

8. března 2012 v 16:30 | LoonyIvina
Už jsem to sem dala trochu dříve.Chtěla jsem aby to bylo úplné a tak jsem si tento článek oskenovala a dala sem.Tak co tomu říkáte?No já jsem na to hodně zvědavá.A hlavně jestli půjde vidět MARS.(Je to z novin-BLESK)


Úryvek z článku:
"Praha (It) - To bude podíváná!V první polovině března budete moci na večerní obloze postupně spatřit šňůru pěti nejjasnějších planet Sluneční soustavy! "Večer od západního obzoru najdeme Merkur,Venuši,Jupiter a Mars.Později po západu Merkuru,na východním obzoru přibude Saturn,"popsal astronom Pavel Suchan.Planety budou bez obtíží vidět očima,zejména Jupiter s Venuší pro velkou jasnost nepřehlédnete.Naposledy se takový pohled naskytl v roce 2004."

NIKDY by mě nenapadlo,že se "zamiluju" do bratrance..!

8. března 2012 v 12:49 | LoonyIvina
Článek mluví za vše.Nevím jestli jsem se do něho FAKT zamilovala,ale spíš to budete takový můj DALŠI "zkrat. :D.Mluvím samozřejmě o bratrancovi a jméno udávat raději nebudu.Dnes se mi dokonce o něm zdálo,no co jsme tam dělali za věci,to si raději nechám pro sebe :D.Tak snad je to vážně nějaký zkrat.

Teď jsem tu dlouho nebyla.Ve škole jsem dostala v Pondělí 2jedničky z KAJ a jsem za ně strašně ráda.Od Úterý do dneška jsem ve škole nebyla (soukromé důvody :D).Zítra už teda jdu.Už se váážně nemohu dočkat na ty řeči "Kde jsem byla","Ty kecáš" atd. ..Taky to tak máte??

Jednou budu canon girl!Yes..:D

DĚKUJI za první otázku do videoodpovědi. (Otázky mi můžete pokládat v rubrice "Zeptej se..")

Když jsem byla doma tak jsem se připravila na jaro.Teda ještě to nemám hotové a dodělám to až zítra.Ze všech skříň,poliček "šuflat" :D,jsem si vše vyndala,pak jsem si dala na balkon asi tak na dvě hodiny peřinu,polštáře a deku.Dále jsem si v pokoji všude utřela prach a pak asi 1hodinu vyvětrala.Teď my jen zbývá vše dát zpátky.Jo,ještě si musím dát do pračky povlak z "matračky" :D,ale protože dnes napadl sníh,tak to musím odložit.

A abych nezapoměla.Dnes je MDŽ..Mezinárodní den žen.

PS:Večer v 18:00 tu čekejte článek,s opravdu zajímavým obsahem!

♥_♥


Zeptej se autorky. (Odpovím ve videoodpovědi)

4. března 2012 v 19:25 | LoonyIvina

Zeptej se autorky..

Už asi po druhé jsem dávám tento článek,ale s jiným textem.Vím,že jsem chodí docela hodně lidí a tak sem dolů do komentářů se mě můžete ptát na co chcete (úroveň !!!).Počet otázek máte libovolný.Video ve kterém Vám odpovím zvěřejním na blog až tu bude tak přes deset otázek.Za každou otázku Vám jsem vděčná!

-OTÁZKY SEM DO KOMENTÁŘŮ-

SPONGEBOB / Věci se spongebobem.

4. března 2012 v 13:03 | LoonyIvina
Přemýšlela jsem jaký udělat článek a napadl mě tento.Sice nejsem nějaký blázen :D do Spongeboba,ale ty věci s ním (plyšáci,trika..) se mi docela líbí.A tak jsem si asi ty nejlepší nazbírala a teď je sem dám.Já bych osobně asi chtěla jen toho plyšáka.Už jsem ho viděla dokonce několikrát v obchodu a líbil se mi.Zdroj: weheartit.com

Chtěli by jste s ním nějakou věc??..

Více obrázků v celém článku..

Vodník v Třebíči

3. března 2012 v 23:04 | LoonyIvina
Tady je to slíbené video s vodníkem.Fakt nevím co tam dělal :D :D.Kvalita videa je docela dobrá.


Fotografie-Gabča

3. března 2012 v 12:01 | LoonyIvina
Tak tady jsou ty fotky ze včerejška s Gabčou.Je jich docela hodně,ale jsou hodně dobrý.:)

Jaká se Vám líbí nejvíc??
Jarní prázdniny jsou u konce (ách jo :D)

2. března 2012 v 23:01 | LoonyIvina
Opravdu dlouho jsem nic nepsala,ale teď to napravím.Sice píšu ze života,ale mám o čem psát.Na začátku chci,ale říct,že jsem změnila design a na blog nebudu tolik kašlat.Prázdniny my pomale končí,ale můžu říct,že jsem je prožila dobře.V Pondělí jsem byla nakupovat a už jsem zveřejnila košík,který jsem si koupila.Protože bylo hezky,tak jsem jela s kamarádkou Pájou na jeden most poblíž našeho bydliště.Tam jsem udělala pár fotek,které tu ještě nejsou,ale budou.Když jsme u fotkách tak jich mám za ten skoro týden šíleně moc.Ale všechny jsem dám.Ve Středu jsem jela s kamarádkama do Třebu za kamarádkou :D.Byly jsme na bowlingu.Poprvé jsem ho hrála a hodně mě to bavilo.Dokonce jsem myslím třikrát shodila všech 10kuželek :D.Po bowlingu jsme šli asi tak 4 kilometry ke kamarádce domů (samí kopec).Tam jsme,ale sami nebyly.Spali tam ještě dva cizí kluci.Marek a Libor.A to bylo osudný,protože když se na mě Libor podíval tak já se začala strašně smát až jsem s toho brečela,no a musela jsem odejít ven se uklidnit.Ale byla sranda :D :D.Ráno jsme jeli domů a když jsme tak čekali na autobusovém nádraží tak po chodníku šel VODNÍK.Joo vážně vodník (maska :D).rčiTak jsem ho natočila a video jsem určitě dám!!Dnes jsem byla u kamarádky Gabči podívat se na její novej pokoj.No nemá ho moc dobrej,protože ho má přímo luxusní :D (Gabčo fakt).Potom jsem ji vyfotila a dobré fotky "vzešli".Také je sem dám.Teď už se chystám pomalu do postele.Zítra jedu odpoledne na oslavu babiččinách 60.tin.No to bude taková větší rodinná oslava od máminy strany.Né,že by se mi tam nějak moc chtělo :D.Tak se mějte a děkuji Vám za návštěvnost.

A ještě nakonec.Začala jsem se dívat na nový seirál PRVNÍ KROK.Je fakt dobrý.Hodně se mi zalíbil.Je to spíš pro nás teenegery to musím uznat.Ale škoda,že má jen 13.dílů. (Dávají ho každou Středu ve 20:00.)