Říjen 2011

Život naruby..život lepší

31. října 2011 v 20:47 | LoonyIvina
Život naruby aneb co by se stalo kdyby se svět otočil naruby?Hm,asi by jsme všichni spadli někam dolů.(Né to byl jenom vtip).Kdyby se svět otočil naruby..,tak by se s toho snad všichni zbláznili.Ten život bych si představovala takto..Všechny zvířata by začali mluvit..no nevím jestli by bylo dobré slyšet co si o vás asi povídají.Rozhodně by jsme uměli čarovat.To by byla ,ale paráda co?Řekli by jste "Čáry máry fuk"..a měli by jsme to co chceme..My lidé by jsme mohli umět LÉTAT.To by jsme byly přímo v ráji..mohli by jsme "letět" kam chceme..Vím také ,že je na světě milióny nemocných lidí..ať už jsou na vozíčku,žijí na přístrojích,musí brát pravidelně prášky,neslyší,nevidí..co kdyby se pro ně vynalezl nějaký lék..,který by je všechny uzdravil..Na světě by nebyli žádní vrazi,pedofilové,zloději atd. no prostě ti zmrdi co neví co se životem dělat..to bych si připadala už jako v pohádce..Také by jsme si třeba mohli měnit barvu očí,postavu,barvu vlasů..no nelíbilo by se vám to?:)Když už by jsme teda uměli čarovat..,tak bych "vyčarovala" nějaké..třeba pití..po kterém by jsme měli všechny vědomosti ze školy v hlavě..no jéje.Každý by neměl na nikoho narážky,nikdo by nepomlouval.Rozhodně by jsme se nemuseli trápit kvůli někomu koho milujeme..,prostě by jsme se za celý život zamilovali jen do jednoho člověka a to by trvalo jak se říká NAPOŘÁD..,ale doopravdy..Prostředí by tu bylo čisté,barevné..a vůbec ten život naruby by měl být prostě LEPŠÍ..(To čarování atd. ..to je jen taková hezká představa:)) Zhrnu to takhle..v životě naruby by mělo být jen a jen to NEJLEPŠÍ..neměli by jsme z ničeho/nikoho strach,všichni by jsme se měli rádi,každý by byl tím kým chce být..samozřejmě ,že tím může být kdo chce i teď,ale kolik lidí jsou sami sebou?..A je toho moc!The end..a zpátky do reality..

Žijeme s maskou,předstíráme úsměv tam..kde oči pláčou.Složit masku a být sám sebou už dokáže málokdo..Skylar Grey-Invisible

30. října 2011 v 19:48 | LoonyIvina
Do tý písničky jsem se přímo zamilovala.Nádherná..ten text má něco do sebe..:)


AUTORKA - Fotografie / Falešná úsměv

30. října 2011 v 15:38 | LoonyIvina
"Zajímám se o budoucnost, protože v ní hodlám strávit zbytek života."


10. NEJ. FILMŮ

30. října 2011 v 14:38 | LoonyIvina
Tákže se hodně nudím..sice bych se měla jít učit ,ale ještě sem něco přidám.Dám vám sem pár mích oblíbených filmů které stojí za to..:)


1. SEX VE MĚSTĚ (2008)

Film je pokračováním seriálových příběhů čtyř hlavních postav - Carrie, Samathy, Charlotte a Mirandy, o tom, jak prožívají své životy na Manhattanu.Trojice čtyřicátnic a jedna padesátnice (co se neúspěšně tváří jako třicátnice) si užívá peněz, sexu a života a hodně o tom mluví..2. SEX VE MĚSTĚ 2 (2010)

Zá́bava, móda, přátelství - nejen toto všechno znovu přínáší film Sex ve městě 2, ve kterém se vrací Carrie, Samantha,Charlotte a Miranda. Poznejte jejich životy a lásky po dvou letech v pokračování, které opravdu září.3. JEN TROŠKU ŠTĚSTÍ (2006)

Lindsay Lohan září v roli Ashley - holky s největším štěstím na Manhattanu, kterou brzy zasáhne veliká změna. Když se totiž Ashley na jednom večírku políbí s Jakem, který jako magnet přitahuje smůlu, vše se obrací naruby. Ashley najednou stíhá jedna pohroma za druhou, zatímco Jake jde od úspěchu k úspěchu. A tak se Ashley vydává Jakea najít a získat své štěstí zpět. Při svém pátrání si ale uvědomuje, že ta strašná záměna osudů byla vlastně to nejlepší, co jí v životě mohlo potkat.4. ON JE FAKT BOŽÍ (2008)

Před dovršením patnáctých narozenin upoutá dospívající Georgii nový kluk ve škole, "nádherný sexuální bůh" Robbie, člen kapely Stiffa Dylanse. Naneštěstí si už Robbie smluvil rande s Georginou úhlavní rivalkou: blonďatou a perfektní Lindsay.

Se svými skvělými, avšak bezradnými rodiči, nádherně oblečenou kočkou Argus a s holčičí četou Ace Gang si Georgia vymyslí plán jak sbalit fantastického kluka a mít nejlepší narozeniny všech dob!5. PANNA NEBO OREL (2010)

Poté, co se dostane ven malá bílá lež o tom, jak ztratila své panenství zjišťuje slušná středoškolská dívka, že její život se shoduje se životem Hester Prynne v "Šarlatovém písmenu", které teď studuje ve škole - dokud se nerozhodne použít dohady, ale vylepšila své sociální a finanční postavení.6. HUDBU SLOŽIL,SLOVA NAPSAL (2008)

Alex Fletcher je vybledlá popová hvězda 80. let, o kterou je zájem už jen mezi skalními nostalgiky, kteří navštěvují vesnické zábavy. Jednoho dne jej kontaktuje médii oslavovaná hvězdička Cora Corman, která jej požádá, aby jí napsal písně na její nové album a ještě si s ní zazpíval duet. Každý má právo na svůj comeback, jenže Alex má problém - už celé roky nesložil ani notu a psaní textu mu nikdy dvakrát nešlo. Vždycky to za něj dělali jiní. Jenže teď má během několika málo dnů přijít s hitem!

V tu chvíli do příběhu vstoupí kouzelně nepředvídatelná květinářka Sophie Fisher, jejíž schopnost hrát si se slovy se Alexovi docela hodí. Sophie má právě za sebou neúspěšný vztah s úspěšným spisovatelem Sloanem Catesem a tak se jí do spolupráce s Alexem, který co do vztahů nemá právě dobrou pověst, dvakrát nechce. Jenže krev není voda, srdci neporučíš... a hudba má nebývalou moc! Alex i Sophie si postupně uvědomují, že pokud chtějí najít lásku a uspět, budou se svým obavám muset postavit.7. DEN NEZÁVISLOSTI (1996)

Země odpočítává poslední vteřiny a obrovské vesmírné lodi nad největšími městy planety se chystají zaútočit. Kam dosáhne ničivá sí síla, zbyde jen pár trosek bez života. Všechna naděje lidstva na záchranu je v rukou geniálního technika, odvážného stíhacího pilota a charismatického presidenta. Když selžou všechny pozemské zbraně, rozpoutá se poslední zoufalá letecká bitva, ve které jde o život všech, kteří dosud přežili. DEN NEZÁVISLOSTI - Skvělé herecké výkony, brilantní triky a efekty.

DEN NEZÁVISLOST získal OSCARA za vizuální efekty a ČESKÉHO LVA za divácky nejúspěšnější film roku 1996.8. ZÁLOŽNÍ PLÁN (2010)

Zoe má za sebou spoustu let partnerských vztahů, ale najít toho pravého se jí nikdy nepodařilo. Protože se jí zdá, že hledání už trvá příliš dlouho, rozhodne se stát matkou na vlastní pěst a domluví si návštěvu lékaře za účelem umělého oplodnění. Téhož dne ale potká Stana - muže, který na ni působí velice nadějným dojmem.

Ve snaze nezaplašit rozvíjející se vztah a ukrýt počínající známky těhotenství se tak Zoe dostává do divokého víru chyb a rozporuplných náznaků, z nichž je Stan naprosto zmatený. Když mu Zoe s váháním prozradí, proč se chová tak nepředvídatelně, Stan zvažuje, zda ve vztahu pokračovat, ale nakonec jí oznámí, že ano. Skutečný těhotenský test ale přichází až poté, co si oba uvědomí, že jeden druhého vlastně vůbec neznají a jejich vztah je naplněný pouze rozbouřenými hormony a přípravami na rodičovství. Jak se devítiměsíční ultimátum blíží ke konci, oba začínají pociťovat jisté pochybnosti, zda by spolu opravdu měli setrvat. Zamilovat se, oženit se a mít dítě dokáže snad každý, realizovat to v opačném pořadí a ještě tryskovou rychlostí by ale mohlo být tím nejlepším důkazem, že si dva lidé, kteří něco takového podstoupí, skutečně byli souzeni.9. 27 ŠATŮ (2008)

Hlavní postavou je idealistická, romantická a nesobecká Jane , věčně obětavá společnice svých kamarádek - nevěst, jejíž vlastní štěstí je ovšem v nedohlednu. I když - zamilovaná vlastně je. Jenže do svého šéfa, který se do vztahu dvakrát nežene a do svatby už vůbec ne. Tedy jen s Jane... ale to ona ještě netuší. Jane se vždy skvěle starala o druhé, horší už to bylo s péčí o ni samotnou. Celý život se snaží, aby učinila druhé šťastné a sedmadvacet "družičkovských" šatů v jejím šatníků to jasně dokazuje. Jednoho večera Jane zničeně pendluje mezi dvěma svatebními oslavami na Manhattanu a v Brooklynu a v patách jí je otravný novinář Kevinem , který píše články o svatbě, i když by se radši věnoval něčemu serióznějšímu. Kevin cítí, že článek o Jane - coby svatebním maniakovi - je výborný materiál. Ale mezi Jane a Kevinem to zrovna dvakrát nejiskří. Spíš naopak. Kevin se vysmívá tomu, co je pro Jane tak důležité - tedy svatbám, což vede k tomu, že ti dva se pořád hádají. Už tak těžký večer ještě zhorší příchod Jeniny mladší sestry Tess , do které se okamžitě zamiluje George , onen Janin šéf, se kterým měla Jane v plánu zůstat celý život. Jenže z ničeho nic Tess zaúkoluje svou vždy ochotnou sestru, aby naplánovala další svatbu - její a Georgovu. Ale city Jane k Georgovi vedou k šokujícím odhalením… a možná k začátku nového života.10. VÁLKA NEVĚST (2009)

Dvě nejlepší kamarádky, které by pro sebe udělali první poslední, rozdělí jedno datum. Je to stejné datum jejich svatby. A každá chce, aby právě její svatba byla lepší než té druhé. A tak začíná válka nevěst. Kdo bude mít lepší kapelu? Kdo bude mít hezčí šaty? A hlavní cíl - zlikvidovat si svatby navzájem.


Kabáty zase "letí"

30. října 2011 v 13:41 | LoonyIvina
Jak tak pozoruji ,tak kabáty jsou zase "in"..myslím ,že největší úspěch měli v 60tých letech.Kabáty nosí jak muži ,tak i ženy..Nejčastější barva je černá.Nejvíc se hodí asi na Podzim..myslím ,že je v něm příjemnějic než v bundě.Já navštívila jeden obchod kde bylo plno barevných kabátů..a byl to skutečně ráj..Ale kolik dnes stojí takový kabát?No..kolem 5000tisíc..,ale když pátráte ,tak můžete najít i "levnější"..Já si budu objednávat kabát,protože všude po obchodech jsou drahý..a na netu levnější..budu si objednávat černý kabát za 1500,-Kč budu ho už mít na Vánoce..Nejradši bych chtěla zelený ,ale bohužel na něho nemůžu narazit.Máte z vás někdo kabát..jakou barvu?:)

Zde pár kabátů..Úplně slintám..:D

Změna času..

30. října 2011 v 12:16 | LoonyIvina
Řekla bych ,že plno z vás co si to čte neví ,že se změnil čas.No..je to ,tak.Zprávně by mělo být 13:15..,ale je 12:15..Prostě tu máme zimní čas.Výhody pro nás?Můžeme spát o hodinu déle.Toť vše..jen jsem vás na to chtěla "upozornit"..

2 dny..

29. října 2011 v 12:40 | LoonyIvina
Zdravím.
V Pátek jsem se sem nedostala..Ráno jsem vstala v 9..což je pro mě brzo..,ale už se mi nechtělo spát..,tak jsem šla na zahradu pro prádlo a rovnou jsem je vyžehlila.Po té jsem šla na nádobí..a pak?To nechtějte vědět!..Jelikož jsem byla rozhádaná s mámou..,tak mě napadlo ,že udělám bábovku.Bože JÁ A VAŘENÍ..to vůbec nejde do sebe.No ,tak jsem se do toho pustila a chyba?Dala jsem tam 10vajíček..bléé..dala jsem je tam ,protože to bylo napsané v Receptu..Výsledek-->Bábovka chutnala jako vajíčko..Bylo to hnusný:D.No ,tak jsem mámu nepřekvapila.Po obědě přijela za námi naše kámoška Míša z Třebu..a šli jsme ven.Prvně jsme byli u nás..tady jsme se dívali na naše staré videa ,když jsme jeden čas plánovali točit film.No..:DPotom jsme šli za Denčou..a konečně jsme byly všichni až na Gabču..(Já,Pája,Denča,Míša)..Pája měla u sebe bratrance a ,tak šel s námi ven..a šli jsme na hřbitov zapálit svíčky..(Zkoušela jsem ty světýlka vyfotit ,ale moc se nepovedlo).Ze hřbitova jsme šli k Páji kde jsme spali až do rána..Večer jsme se podívali ještě s Pájiným bratrancem na Ulici..,pak jsme si tam už sami pustili Horor..Halloweenská Noc..Holky tam s toho "šíleli"..jen já v pohodičce..:DAle ten horor byl dobrý..na konec jsme hráli hry z Partičky(Tv pořed na Primě)..a dál už nevím co bylo..,protože jsem usnula..akorát vím ,že ve spánku jsem slyšela jak si holky říkají.."To už je třetí film ne?"..:DRáno jsem se vzbudila v 8..naši pro mě přijeli k Páji a jeli jsme nakupovat do Třebu..konečně bez bratra.Cestou jsme ještě zavezli Míšu k její babičce.V Třebu naši kupovali novou barvu do kuchyně..(až to bude dám to sem)..pak jsme se šli podívat na kabáty.No já jsem se málem zbláznila..v jednom obchodě měli strašně hezké kabáty..podle mích přestav..,ale ty ceny?4000,-KČ..strašný to mě strašně štve..,ale já si strašně přeju kabát..,tak musím pátrat po nějakým levnějším..:D.Pak jsme ještě jeli do Takka,Deichmanu,Baťi..v Baťi jsem si koupila zimní boty..líbí se mi ,tak je sem také dám.Teď bych se šla docela ráda projít a fotit něco do přírody..(řekl mi to Horoskop)..jenomže váhám ,protože v téhle době jít někam za domy..ještě bych se také nemohla vrátit no.Navečer jedeme k babičce..a večer jsem přidám něco zajímavějšího.A na téma:Oblečení do fotosoutěže..už vím co udělám..celkem ulítlí..,ale snad to dám.


Kabelka-Klavír

27. října 2011 v 21:00 | LoonyIvina
Tak tuto kabelku jsem dostala na Vánoce..je skvělá,hodně se mi líbí:)


Důležitá věc!

27. října 2011 v 19:17 | LoonyIvina
Ještě je docela brzo na Vánoce ,ale něco by mě hodně zajímalo.Tento článek je určitě hlavně pro ty "puberťáky"..od 14 a více let.Jelikož za nedlouho budou Vánoce..,tak bych měla otázku.Vybíráte si na Vánoce sami dárky..,které vám rodiče dají až o Štedrém dnu?Nebo se necháváte překvapit a oni vám něco vyberou sami?Já jsem se letos rozhodla ,že si dárky vyberu..Myslím ,že to tak bude lepší..,protože moji rodiče mojí uplně jinačí "vkus" než já..,ale říkám si ,že to nebudu vůbec překvapená na druhou stranu..,ale budu mít radost ,že jsem si to vybrala sama.No..jak to vedete vy?Stejně to bude takové zvláštní ,že nebudu "zvědavá" co dostanu pod stromečkem ,ale rozhodně lepší než abych se strachovala co mi to rodiče koupí..he:D.


Dobré ,že?..

DUŠIČKY

27. října 2011 v 12:56 | LoonyIvina
Myslím ,že jsem si vybrala vhodné téma..dušičky.Někdo tomu může říkat Halloween..,ale Halloween je v Americe ne?U nás v Česku máme dušičky.O co jde?Je to svátek a vzpomínka na všechny zesnulé.Lidé chodí na hřbitovy a hroby svích blízkých,příbuzných,známích a zapalují svíčky či dávají na hrob kytice,věnce.V České republice je vzpomínka na všechny naše zemřelé vedle Vánoc největším společně prožívaným dnem, který věřící i nevěřící spolu "slaví".Tento svátek mám já hodně ráda.S rodinnou jdeme na hřbitov..a potom jedeme k babička na druhý hřbitov..,takže navštívíme dva hřbitovy.Na Dušičky si můžete i "vyzdobit" váš dům,místnosti..a to především dýněmi..Můžete si dýni "vydlabat"..a dát do ní svíčku..To se mi líbí.Taky si můžete vyrobit třeba "duchy","bubáky":D.Nebo na počítač jako tapetu něco co se hodí k Dušičkám.A co třeba si udělat na nehty dýně?Ale pozor!Na dušičky raději nevyvolávejte duchy..vlastní zkušenost sice nemám..,ale myslím ,že by to nedopadlo dobře.Někdo taky samozřejmě pořádá "Halloweenskou párty"..Nebo se převleče do různých masek..a chodí strašir své blízké..,ale o nikoho takového osobně neznám.Tak by mě zajímalo jak vy slavíte Dušičky?Památka zemřelých se slaví den po slavnosti Všech svatách,1.Listopadu.Také se na Dušičky setkávají příbuzní..co bydlí třeba hodně daleko..U nás doma..to ,tak je.Dušičky si mužete "zpříjemnit" i nějakým hororem,který se prostě k tomu hodí.


Tady jsem taky narazila na docela dobrý obchod ... http://www.e-halloween.cz/

Nemusí být.

26. října 2011 v 20:49 | LoonyIvina
Taky máte rádi když po dlouhém dnu..si jen ,tak lehnete do vany ,která je plná teplé vody?Zvlášť když začíná zima..je to jeden z nejlepších relaxů:)Já si to ještě doplňuji tím ,že si tam počtu moje oblíbené časopisy a nebo ve tmě a jen ze svíčkama.Bohužel toto moc často nedělám ,protože máme koupelnu hned vedle kuchyně..a v kuchyni je většinou rušno..,ale vždcky se najde ta chvíle kdy naši zrovna nejsou doma..a já mám klid ve vaně.Taky si tam ráda zpívám..,ale to radši nebudu rozepisovat.Nejvíc si pamatuji ,že když jsem byla malá a ještě jsem si hrála s barbínama..,tak jsem si je brala sebou do vany a jako ,že byly u moře..bože:D.To už samozřejmě nedělám.

No musela jsem si to vyfotit..

Déšť

26. října 2011 v 19:18 | LoonyIvina
Ty témata jsou čím dál zajímavější..,ale tak já něco napíši.Takže DÉŠŤ..když slyším to slovo..,tak jsem nerada i ráda.Proč?Tak třeba..když jsem domluvená s kamarádkama ,že půjdu ven..a najednou začne pršet..,tak to člověka nepotěší.A za druhé..když jsem nemocná,když se jen tak flákám doma nebo když někam musím jít ven..kam bych nejradši nešla..a začne pršet..,tak to mám zase ráda.Ale hodím jsem jeden citát: "Říkáš, že miluješ déšť, ale když prší, jdeš se schovat, abys nezmokl." ..To mě dostává ,ale je to PRAVDA toto.Já doopravdy déšť moc nemusím..,protože je pro mě nějak nepříjemný..když musím venku na něco sáhnout a ono je to celé od deště.Zrovna teď u nás prší..a mě to nevadí ,protože jsem doma..,ale když jsem šla za kamarádkou..,tak to bylo venku děsný.Hlavně když máte nové boty nebo dlouhé kalhoty a máte to celé mokré..Na internetu je plno,plno fotek..jak všichni skáčou do kalužin a jsou u toho ták šťastní..,ale zajímalo by mě jaká je realita.To já bych zrovna do kalužin neskákala..Víc k tomu nemám..jelikož déšť nemám zase ,tak ráda abych se o něm rozepisovala.

Něco na víc.Věděli jste ,že:
Déšť je tvořen kapkami vody o průměru větším než 0,5 mm.
Ojedinělé vypadávání dešťových kapek se lidově označuje jako krápání. Z WIKIPEDIE:D


Jedna z mích fotek..


Mám se fajn,je mi skvěle..

26. října 2011 v 13:21 | LoonyIvina
Konečně jsem tady.DVA dny jsem nemohla jít na počítač.Protože jsem prý drzá,moc si dovoluji atd . Prej jsem měla chodit do náboženství.Vážně nevím co bych tam dělala..když nevěřím v boha.Noo..ty dny byly těžké bez počítače ,ale měla jsem nejvíc nejlepší náladičku..:DVe škole to bylo v pohodě..dostala jsem 3,3..Ale to počasí venku?No nic moc..sice mám ráda Podzim..,ale né když tam strašně fouká vítr a prší.Včera po škole bylo strašně škaredě zima,foukalo..,ale jak řekla kámoška Eliška včera: "Láska nás zahřívá"..,no měla pravdu:D.Těšila jsem se jak se dnes vyspím..,ale vstávala jsem už v 7hodin.Máma jela s bráchem k nějakýmu doktorovi..a já jela s něma.Šli jsme něco koupit..koupila jsem si mikinu..je hezky teploučká:D..(viz.předchozí článek).Taky jsem se chystala koupit kabát.Strašně bych chtěla zelený a nebo červený.V jednom obchodě je měli..v různých barvách dokonce i žlutý..,ale ty ceny?No radši nic.:DA stejně jsem si žádnej nekoupila..,protože s mím milovaným bratříčkem se nakupovat nedá..Jsem zvědavá co budu ty volné dny dělat..,ale o víkendu za náma přijede kámoška Míša..,tak to se hodně těším.A ,tak já jdu..možná napíšu něco na nějaké téma..,ale zatím mě nic nenapadá.A málem bych zapomněla..Včera jsem si něco namalovala na zeď,protože jsem na ni měla nějaký čmouhy od plakátů a nebylo to hezký..a výsledek vám sem možná dám..,ale není to nic moc..myslela jsem ,že to bude lepší..


Mikina

26. října 2011 v 12:56 | LoonyIvina

Hlavně nezávazně.

23. října 2011 v 16:15 | LoonyIvina
Takže,jsem si stáhla film Hlavně nezávazně.A jdu se něj podívat..snad to bude stát za to.Jinak..dnes jsme měli slavit narozeniny mého pradědečka..,ale udělalo se mu špatně a je v nemocnici:/snad to bude dobrý..Potom jsem zjistila něco..Myslela jsem ,že se to dozvím jinak..než zrovna takhle na facebooku..Ale platí tu toto: "První láska je los který nevyhrává ,ale celý život si pamatuješ jeho číslo". Joo..už je to ,tak..,ale život jde dál!Ve fotosoutěži jsem postoupila:)..a další téma máme: Oblečení..oj to bude zajímavé.


AUTORKA - Fotografie / Do zrzava

22. října 2011 v 20:56 | LoonyIvina


Fotografie / Strom

22. října 2011 v 20:41 | LoonyIvina

Fotografie / BeBe dobré ráno

22. října 2011 v 19:41 | Iva Čaňková

Už je to tak..

22. října 2011 v 19:32 | LoonyIvina
Konečně jsem se dokopala k tomu,něco sem napsat.Né ,že by mě to přestalo bavit,to né ,ale za těch pár dnů se mi nechtělo.Naposled jsem psala v Pondělí a to jsem si vybrala téma..Jinak jsem dnes poslala fotku do fotosoutěže..čtvrté kolo.V tom prvním jsem postoupila bylo libovolné téma,ve druhém téma:Podzim a do třetího jsme měli téma:Jídlo..ojj vůbec jsem nevěděla co ,ale pak mě něco napadlo,takže fotku dnes přidám:)Fotosoutěž má Nikky Malfoy http://nikky-malfoy.blog.cz/ .Taky jsem se ještě hlásila do druhé..,ale na to kašlu..téma jsme měli:Lidé a vůbec mě nic nenapadlo skoro..,jedna my zatím stačí.Tento týden ve škole jsem dostala tyto známky: 3,1,1,5 :DVe středu jsem měla v Občance ZPRÁVY..po dvojcích se střídáme a bereme si zprávy co se stalo za ten týden.Já s kámoškou jsme tam měli samé zajímavé věci.Třeba ,že holka zemřela 20minut poté co si nabarvila vlasy:D.Jinak jsem jela v úterý,středa,čtvrtek až o půl čtvrté domů ze školy!Ve středu pro mě obyčejně někdo přijede ,ale musela jsem jít po škole do Zušky..kde jsem 45minut čekala na kámošky..a potom jsme si šli zahrát písničky,kterou hrajeme spolu na flétnu..na Vánoční koncert.Jsem ráda ,že jsem to ve škole přežila..A v pátek jsme se skoro 3hodiny dívali na Tv.První hodinu v AJ nám pouštěl něco..potom v PŘ jsme se dívali na nějaké lvi..a v ČJ na Kytici..no ta mě bavila!Ale podívali jsme se jen na Svatební košile,Zlatý Kolovrat a Polednici..,ale stáhnu si ji celou.To doporučuji!Jinak se mi začal líbit jeden kluk(kámoš)..:DAle snad je to jen takovej zkrat..,protože mi to příjde vtipný ,ale to tu nebudu řešit.Když jsem to řekla kamarádkám ,tak se smáli.Mám asi nějaké divné hormony:D.Včera jsem byla venku s Pájou..nevěděli jsme co dělat ..,tak jsme šli na procházku po našem celém Městysu:D.Dnes jsem vstávala v 10hodin..šla jsem udělat nádobí..a o půl třetí..jsem šla za Pájou..prvně jsme něco "fotili"..Když jsem byla u Páji..,tak jsme viděli jak na hřišti stojí VRTULNÍK..vážně tam byl tyjo..,tak jsme čekali..a po pár minutách začal točit těma vrtulama:Da pak zvlítl..Potom jsme šli ještě s Denčou pouštět draka:D..ke hřbitovu..,ale moc nám to nešlo,protože nebyl velký vítr..Jsem ráda ,že jsem konečně něco napsala..Jinak se mám poslední dobou FÁIN..a to jsem moc ráda.


Druhý svět.

17. října 2011 v 18:30 | LoonyIvina
Opravdu zajímavé téma..a je třeba se trochu zamyslet.Když si člověk řekne DRUHÝ SVĚT..,tak si myslím ,že se každému vybaví něco jiného.Co se vybavilo mě?..Když si řeknu druhý svět..hned se mi vybavil můj život..,ale pozor!Kde jsem sama sebou,dělám si co chci,jsem bláznivá,jsem svá..a jsem tam prostě skoro jenom já.To tak beru já.Každý žijeme ve světě..,ale každý má také ten svůj druhý svět si myslím.Ve světě jsme osoba..máme nějaké jméno..Když máte rádi černou barvu..a chodíte v černé barvě..lidé si hned o vás říkají ,že jste EMO.Nedaří se vám,jste smutní,nemáte na nic náladu..a už vůbec se nechcete přetvařovat a dělat ,že jste šťastní?Jó ,tak to jste podle lidí také EMO.A naopak máte strašnou radost..smějete se ,život vás baví..No ,tak to jste zase BLÁZNI.Nebo třeba máte rádi barvy..a proto chodíte v různých barevných kouscích bez ohledu na to jestli se to k sobě hodí..máte barevné vlasy..po sobě několik doplňků..,tak to zase nemáte "štyl" a nejste normální.Upřímně..tyto narážky mě vážně serou!..Já si myslím ,že každý má právo chodit,chovat se,oblékat se..JAK CHCE!A ostatní to přece nemusí komentovat..To mě už se to také párkrát stalo..,ale ty lidi my jsou celkem ukradení..No a takhle jste pro všechny v tom světě..Ale doopravdy jen vy sami víte jací jste doopravdy..a myslím ,že nejlíp to ví také váš druhý svět....Že jsi ve škole tichá..nemluvíš?Tak to seš zase puťka.Ale jak to mužou všichni vědět??Copak vás znají doopravdy,skutečně?..Já osobně můj druhý svět mám..V mém druhém světě jsem samozřejmě sama sebou!V mém druhém světě jsou se mnou moji FourBestFriendsForever..se kterými se o můj druhý svět dělím..,protože jen s nimi jsem sama sebou a na nic si nehraji..Ve světě jsem s různými lidmi..různá.Toť asi vše..snad víte jak to myslím..a co VY?Máte také druhý svět jako já??:)..

Nakonec vám přidám obrázky(mnou focené nejsou)..ve kterých jsou věci které mám ráda..a neřeším blbé názory

Mám ráda zrzavé vlasy..

Miluji Podzim..

Mluví za vše..

Mám ráda bláznivé obrázky..

Nejsem moc na zvířata..,ale nevadí mi


Věřím na Horoskopy a denně je čtu..

A je toho vážně moc..

Fotografie / Les do žluto-zelena

16. října 2011 v 20:11 | LoonyIvina


Brý večer..

16. října 2011 v 20:04 | LoonyIvina
Nikdy nevím co mám dát do NADPISU..,takže nadpis ani nečtěte.Dnes jsem se vyspala divně..fakt hodně divně.Prostě celý den byl divnej.Vstala jsem asi v 10:20..pobíhala jsem tady po baráku..a začala jsem si přestavovat nábytek.Dělám to pokaždé když chci zahodit minulost..a chci začít "znova".Tento rok je to už po druhé..:DTakže to mám úplně jinak než byl..fotky sem dám možná zítra..Po hodně dobrém obědě..(řízek):D jsem šla ke Gabči..a něco jsme tam řešili..takovou jednu věc ,ale psát ji sem nebudu ikdyž je to taková blbost..:D Pak jsme šli na proti Páji a šli jsme na procházku do lesa..a vyfotila jsem pár fotek..,tak je sem hned dám.. Taky máme rozdělanou kuchyň..Táta začal vyzdívat pult..,ještě si musíme počkat až nám ho dovezou a jsem na to vážně zvědavá.Zítra jdu do školy až na druhou hodinu..,ale fakt jako nevím co budu dělat tu první...,protože dojíždím..hm,hm..uvidíme.Za chvíli je TALENT..,tak já valím..


Fotografie / Pouliční lampa

15. října 2011 v 19:27 | LoonyIvina
Musela jsem to ztmavit aby to mělo "šťávu"..


Zvláštní..

15. října 2011 v 19:19 | LoonyIvina
..zvláštní pocit,dny a všechno!Ale to bude za chvíli..ve Čtvrtek jsem zůstala doma ,protože mě bolelo ucho..byla jsem doma i v Pátek.Ani mi to nějak nevadí..spala jsem dole u babičky a zase jsem proležela celý dva dny u Disney Channelu a MTV.Aby toho nebylo málo ,tak bratr byl doma taky a nešel do školky ,protože měl zase něco se zubem..nakonec mu ho včera vytrhli..chudák.Když jsem byla dole v obýváku ,tak tam byl se mnou a pořád si pouštěl znělku k filmy 30 případů Majora Zemana..Náš děda to má na mobilu jako vyz. hubu..,tak se mu to zalíbilo.Poslouchal to asi ,tak 50krát dokola až se mi to začalo líbit..Taky jsem se včera "snažila" udělat večeři.No ,tak jsem hodila do vody špagety..a byly dobrý..akorát jsme půlku vyhodily no ,protože si vzala jen máma a já..Po pravdě je to asi jediná věc kterou umím vařit.:D..potom to jsou ještě polévky z pytlíku,vajíčka,a třeba zeleninový salát.. Dnes po obědě jsem byla venku s Gabčou..chtěla vyfotit..,tak jsem ji vyfotila..a dobrý fotky vznikly..později jsme šli ještě spolu malovat kostel..taky zajímavé no.Jinak vůbec nemužu najít nějaký pořádný filmy..vůbec mě nic nebaví.. Zvláštní pocit mám už asi ,tak pár dní..štve mě taky to ,že v mém pokoji mi ta atmosféra prostě příjde taková studená,smutná,tichá..a to vždycky bylo jinak..měla jsem to tady útulné,barevné,veselé..asi to bude tím ,že mám prostě blblou náladu!Vím proč ji mám..,ale nechci to tady rozepisovat..dám jsem nějaké citáty..které to řeknou za mě..Loučím se.

Tak jako se střídá den s nocí, střídá se úspěch s neúspěchem, radost se smutkem a láska s nenávistí.
Láska se ptá přátelství: "Proč jsi na světě, když existuji já? Protože ty pácháš bolesti a rány, ale já je hojím."
V mládí ztrácíme rozum kvůli lásce, později ztrácíme lásku kvůli rozumu.
Přátelství může skončit láskou, ale láska nikdy nemůže skončit přátelstvím.

Narozeniny 2.

12. října 2011 v 21:19 | LoonyIvina


Narozeniny 1.

12. října 2011 v 21:14 | LoonyIvina

Nechápu,neřěším..nic neříkám

12. října 2011 v 20:59 | LoonyIvina
Tak jsem tady..chtěla jsem už napsat článek včera ,ale nezbyl čas no.Tak včera jsem si četka horoskop..a prý se mi nebude dařit..nebudu mít na nic náladu..nebude se mi chtít pracovat..No mužu říct ,že je to snad po prvé co Horoskop kecal!Náhodou včera mi to ve škole "šlo"..sice jsem dostala 5 z Matematiky..mocniny na které jsem zrovna chyběla..:(..V češtině probíráme nářečí..tož to je dobré:D.O volné hodině jsem měla zase hraní..a odpoledka Vv..už jsem začala konečně dělat z krabic zdi k domu..(každý si navrhujeme svůj dům)..už mám všechny stěny vystřižený..příště si je přilepím k sobě..a už zbývají ty maličkosti na které se těším..jsem zvědavá jak bude vypadat!No a po Vv..Inf taky pohodička..v Inf si děláme co chceme..Večer jsem byla na facebooku..a moji příbuzní co mají fotostudio mi psali ,že mám prý talent na focení..á to mě potěšilo!
Dnešek..byl hodně zajímavej...v matematice konečně bereme odmocniny a těm rozumím..ještě ,že tak.V češtině jsem dostala za 1 z pravopisného cvičení..říkala jen tak dál.Tak to také potěší..,ale na druhou stranu si připadám jak debil..fakt vůbec netuším na čem jsem..co si mám myslet..,ale RADŠI to tu nebudu psát do detailů..:)Po škole jsem koonečně jela s mámou nakupovat do Třebu.Prvně jsem na mámu čekala asi 25minut v autě..,protože šla něco koupit bráchovi a já radši počkala v autě..Byla mi strašná ZzZima..venku pršelo..pozorovala jsem člověky..:D:D:DMáma konečně přišla a jeli jsme do Takka..tam jsme byly asi ,tak 45minut..(?) možná víc:D..koupila jsem si zajímavé věci..svetr,sukni,rifle,šátek,naušnice,řetízek..fotky přidám:)..a také jsem tam potkala kámošku a jednoho kluka z Béčka.:DTeď poslouchám písničky..asi bych se měla jít naučit..noo..ještě jsem hodím ty věci..,tak se mějte!

Nemá chybu!Ta písnička má něco do sebe..moc se mi líbí.Bětka byla v SuperStar nejlepší:)


Když fotit..,tak kdekoliv!

10. října 2011 v 21:04 | LoonyIvina
Tak ještě před stmíváním jsem zašla s Pájou a Denčou u nás do Zámecké zahrady.Tam jsme se "snažily" něco vyfotit.Je tam toho strašně moc..ty stromy..podzimní barvy..,ale pršelo a ,tak se nám to nedařilo.Zajdeme tam až bude líp a to snad bude lepší..,tak přidávám..

Snad to jde poznat co tam asi ,tak je..:D


AUTORKA - Fotografie / S ofinou

10. října 2011 v 16:02 | LoonyIvina
Včera jsem si opět ostříhala ofinu:D..(V pyžamu před spaním)


Doma je doma..

10. října 2011 v 15:48 | LoonyIvina
Ták doufám ,že jste dnes nezmrzli.Teda nevím jak u vás,ale u nás je venku strašná ZzZima.Ráno když jsem vyšla z domu to vypadolo celkem fajn na počasí..,ale v 1hodinu když jsem vyšla ze školy..jsem myslela ,že umrznu!Jinak ve škole to bylo v pohodě..až na 4 ze Slohu.Jsem to ,ale blbec ,že jsem se nenaučila.Mužu říct ,že Pondělí..co se týče školy je moje jedno z nej. dnů.Hlavní věc je taky ta ,že odpoledne nejedu sama busem domů,ale jede se mnou Eliška.:)Ještě ,že jsem už v teploučku..Včera jsem opět jezdila na orbitreku..překonala jsem se a vydržela jsem 45minut..dnes po škole to bylo ,ale jen 35..he:D.Teď jsem akorát poslala fotku do soutěže..nakonec jsem si vybrala tu 1. (viz. předchozí článek).Dám vám vědět jestli jsem postoupila.Ani jsem včera nestihla ČS Má talent..radši jsem zalehla do postele a poslouchala písničky♥..ještě jsem stačila vyfotit pár "fotek" se mnou..no jsou zvláštní ,ale dám je sem.Těšila jsem se ,že pojedu s mámou nakupovat..,ale odpadlo to..,protože nemá být kdo s bratrem..a sebou by jsme ho určitě nebrali!:D.Tak ve Středu už SNAD.Teď mě ještě čeká hromada učení..a musím si zahrát na fléétnu.Tak čÁáuU.

Nejvíc jí mám ráda!!..Ze dvou dnů..

9. října 2011 v 16:11 | LoonyIvina
Zdravím vás!:)

SOBOTA-Včera jsem konečně doscanovala všechny fotky..ikdyž jsem tady měla albumů jak..,tak jsem si oscanovala jen ty nejdůležitější fotky.Mám jich asi 60/70.Jinak narozeniny jsem s rodinnou dobře oslavila..

NEDĚLE-Tak jsem si trošku dnes přispala.:DVstala jsem v 11h.Šla jsem k babičce na oběd..a tam jsem se zase se všema pohádala,protože jsem nechtěla polívku.Já prostě polívky nemám ráda!Nakonec mi ju babička donutila.Po obědě jsem byla tady..U nás byl zase nějaký chlap..budeme mít v kuchyni pult.Po druhý hodině jsem šla "na proti" Páji..šla jsem až k ní před dům..,ale Pája nakonec nemohla ,ale přemluvila jsem ji a šla se mnou fotit.Fotila jsem před kostelem..tam je asi nejlepší místo..mám asi 30fotek..a teď vybírám do fotosoutěže nějakou..jelikož téma je PODZIM..snad postoupím!Naházela jsem si ke stromu listy..Pája mi pomohla..před domem máme dýně ,tak jsem si je vzala..a po chvílích svítilo sluníčko ,tak se mi povedly..za chvíli vám sem dám nějaké fotky..toto období je prostě dokonalé!..

Doufám..

7. října 2011 v 17:36 | LoonyIvina
..,že toto počasí vydrží dlouho!Už mě to teplo,sluníčko,horko nebaví..u nás už bylo konečně "podzimní" počasí..ráno když jsem šla na bus..(6:25),tak trošku pokapávalo..jinak už neprší..fouká vítr a je už aji zima.No to víte..já takové počasí mám ráda..,tak snad to zůstane až do Vánoc.Jináč už mám foťák ho ho hoo:D do pondělí musím poslat fotku do fotosoutěže..už mám i vyhlídlé místo..U kostela jsou stromy..ze kterých už padá listí..podzimních barviček..,takže to se hodí..,ale potřebovala bych na to aby nepršelo..uvidíme pak ji sem dám.Zítra přijede babička,děda a prababička + babička,děda a prababička:D..budou mi přát.Tak se těším.No myslím ,že to udělám jak u minulého článku..,takže jdu na dny..asi vás vyloženě nudím,ale mě to takhle vyhovuje.Večer jsem možná přidám nějakou fotku z mího šatníku.Jdu na to..

STŘEDA-Ve škole nic zvláštního,žádné známky..,ale po škole jsem jela s mámou a bratrem do Třebu nakupovat.Vždycky když jedeme mi tři tak se pohádáme.Ani nechápu proč..,ale když jsme šli z obchodu ,tak máma nemohla vyndat klíče z kabelky..zapadly jí někam dolů.."snažila" se je vyndat asi několik minut..no já se na to nemohla dívat ,tak jsem to vzala do svích rukou..a hned jsem je vyndala žejo.Nakonec jsme šli do Takka..,tam jsem si vyhlídla kráásný svetřík..myslím ,že byl do hněda..,tak si ho snad v Neděli koupím a dám jsem fotku.

ČTVRTEK-Ták to jsem nečekala.Druhou hodinu jsme měli Dějepis..já se učila..měla jsem to štěstí a on mě vyzkoušel a mám za 1!Jupíí:D.Ale potom v Chemii to bylo za 5 no tákže..a pátou hodinu v Zeměpise jsme byli ve dvojcích..a dělali jsme nebo spíš sami jsme si dělali tajenky a vymýšleli..příští hodinu to budeme psát na tabuli..otázky mněli být hl. města států..nebo stát hl. město..,doufám ,že to bude známkovat..,protože to bych dostala snad za 1.A tento den jsem vynechala orbitrek..nestíhala jsem..nebo jsem spíš byla unavená..ikdyž odpolední hodiny tělocviku byly v klidu..první hodinu jsme házeli koulí:D..a druhou jsme se dívali jak kluci hrají baisball..nevím jak se to píše.

PÁTEK-Druhou hodinu to byl Přírodopis jsme šli my co chodíme do INF. dělat nějaký test..něco z češtiny a matematiky..nepobírám..a ,tak jsme tam šli..Jelikož já a kamarádka jsme tam minule nebyli..,tak jsme to dělat nemohli ,protože jsme neměli heslo..,tak jsme odkráčeli zpátky.Přišli jsme do třídy za těma co tam nechodí..a hráli jsme hru-->MYSLÍM SI NĚKOHO..,určitě to znáte..prostě si někoho myslíte..a ti ostatní hádají..já si myslela Michaela Jacksona,Jardy Jágra a Leoše Mareše..:DHé.Ještě ,že máme hodnou paní učitelku ,takže jsme se ani neučili.Předposlední hodinu jsme psali z Fyziky..a já budu mít za 1!!No a poslední zase z Matematiky..,tož to jsem zvědavá.Teď si tu v pohodičce sedím,poslouchám písničky..a užívám si pátka.PS.Dnes mi v hlavě už od rána hraje pořád písnička I wanna go od Britney Spears..:D


Metallica - Nothing Else Matters

4. října 2011 v 20:49 | LoonyIvina
Dlouho jsem ji neslyšela!!ÁáÁá..nejvíc se mi líbí..:)určitě si ji poslechněte..


AUTORKA - Fotografie / V culíku

4. října 2011 v 18:00 | LoonyIvina
Dobrá kvalita..nemám pravdu??:D..Z mého mobilu..Nokia 5310 express music..po těch dvou letech..a co toho chudáček nafotil..se mu ani nedivím..


Rozepíšu se..

4. října 2011 v 17:52 | LoonyIvina
Zdravím vás!!
Konečně jsem se sem dokopala..a konečně něco napíšu.Zatím nemám "nadpis"..u toho vždycky hodně rozmýšlím..Dívám se ,že téma týdne je docela a konečně něco "normálního".."Život bez elektřiny"..o tom by se dalo něco psát.:)..psala jsem tu naposled v Sobotu..,takže začnu od Něděle..a trošku si to psaní pozměním,ať v tom nemáte bordel.Ikdyž by mě hodně moc zajímalo..kdo ty moje "bláboly" čte..,takže jestli se tu někdo najde..hoďte mi sem komentář..,ale nepište všichni..však víte jak to myslím.:DTak jdu na to..

NEDĚLE-Nevím čím to je,ale vždycky jsem brala Neděli jako nějaký svátek.Tuto neděli jsem navečer jezdila na orbitreku(jak jsem se zmiňovala v minulém článku)..no ,sice jsem to tu 1hodinu nedala,ale dala jsem to 43minut..,tákže to si myslím ,že je taky dobrý čas..:D.Po obědě jsme jeli k babičce..Protože bylo hezky ,tak jsme seděli venku na dvoře..aspoň si bratr hrál s bratrancem Davídkem..:Dto jsou taky čísla ti dva..U babičky mě napodlo ,že bych si mohla u ní půjčit staré fotky..třeba její a dědovu svatbu,fotky bratranců,sestřenic..když byla máma malá a tak dále..Půjčila jsem si dohromady 4 nebo 5 albumů..to jsou ještě takové staré..hehe:D.Rozhodla jsem se ,že si z nich vyberu ty nejlepší a oscanuju si je..myslím ,že je to výborný nápad.Za 40 let bych je už určitě neměla jak sehnat..,ale když si je teď oscanuji..budu mít dobrou památku na CELOU rodinu.Když jsme přijeli domů skočila jsem ještě k prababičce Marii..HOP:D..a taky jsem si od ní půjčila fotky..(velká krabica)..s toho mám teda vážně radost.

PONDĚLÍ-Docela mě štve ,že Pája s Denčou mají v Pondělí a v Pátek před školou doučování..,takže když přijedeme busem ke školy..,tak tak jsem sama..to mám problémy co?:D:D.Ale první hodinu jsem začala dobře.V KAJ se učíme písničku We are the champions od Queenů..a s toho učitel zkoušel.Naštestí jsem to nezpívala ,ale jen řekla u tabule.To jsem dostala za 1!..Pak to byla prostě nuda ve škole..a třetí hodinu v PČ jsme dělali bramboráky..strouhala jsem brambory a párky?:D..byly dobrý..Všichni jsme museli mít zástěry..já si vždycky vyberu moji oblíbenou..tmavě modrou s červenýma kytičkama..hé:D:D.A protože ,jsme to neměli hotové..,tak nás holky z Áčka(tři holky):D..uvolnila na skoro celou další hodinu..což byla čeština..no to bylo super!..V pondělí jsem si musela dopisovat sešity..,ale vynechala jsem to a po škole jsem jela s rodičemi a dědem do Velké Bíteše..,kde měl táta na technické kamión..Miluji jízdu v kamiónu:D.Domů jsme přijeli kolem 5ti hodin..,a já nestíhala!Opisovala jsem až do 9víti večer..,že jsem ani něco nestihla..nebo sem už prostě byla unavená a musela jsem si to okopírovat..V 10 jsem šla dolů k babičce..a tam jsem spala v obýváku..Za to jsem ráda ,protože mám strašně blbý spaní..a tam se mi spí dobře už od mala.A zase mě pronásledovala noční můra..A to obchody s oblečením a boty a naušnice a řetízky a kabelky a a áá..už se mi to zdá po 3tí za tyto dva týdny!:D.A ani jsem nestihla jezdit..

ÚTERÝ-Nepobírám..:DJeště ,že chodím každé ráno na druhou stranu na bus..,aspoň se trošku probudím..,ale měla jsem dnes štestí..Byla jsem celá vynervovaná ráno z AJ..,ale nepsali jsme..a z D také ne..uuuf.O volné jsem měla hraní..dostala jsem 2/3..dobrý no.Sama sobě bych si dala 1-2.Ále nevadí:).Teď to tu dopíši a půjdu si nachystat kabelu..a potom --->TV--->ULICE--->ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ..:DA zase jezdit nestihnu..kůrva teda.

Před chvílí jsem si ještě četla nějaké citáty..,tak vám sem něco nahážu..

Neopouštěj toho koho miluješ pro toho kdo se ti líbí, neboť ten kdo se ti líbí tě opustí pro toho koho miluje.

V mládí ztrácíme rozum kvůli lásce, později ztrácíme lásku kvůli rozumu.

Koho milujeme, toho nejsme nikdy pevně rozhodnuti opustit, i kdyby nám sebevíc ublížil.


Moje vzpomínková..:)

Říjen..je tu

1. října 2011 v 18:53 | LoonyIvina
Tak, a je tu říjen.Jak já mám ráda toto období.Ze začátku vám chci poradit s výběrem filmu.Včera navečer jsem se docela nudila ,tak jsem si stáhla film Tohle u nás neděláme.Jou,ten se mi hodně líbil.Nebudu psát o čem to je..kdyby jste si to náhodou stáhly..,tak ať máte překvapení.Protože já nemám ráda..když má někdo na mě otázku typu "O čem to je".."A co tam bude teď"..a tak dále:D.Jak jsem se zmínila o tom ,že mě facebook nebaví..,tak po včerejšku jsem s ním vážně už praštila!Smazala jsem si všechny fotky atd.Důvod?Nechci většinu "času" prosedět u něj..to vážně ne!Zkuste to taky:)Ale mám pořád to nutkání tam jít..Jinak film Zkažená úča už je na ulož.to v češtině!Za chvíli se na něj podívám..Už se nemužu dočkat příští Neděle!S mámou pojedu utratit peníze z narozenin:Dojj..chci si koupit kulmu na vlasy!Řekla bych ,že kudrnaté vlasy by mi slušely asi víc..a už dlouho je chci mít takové:).Tak..a taky jsem se rozhodla zhubnout!:D.Docela se mi to daří..,takže až dopíšu článek ,tak půjdu hned na orbitrek..dobrá věcička..he,pak vám napíšu jestli jsem to vydržela hodinu.Máma se mě dnes ptala co chci..co si přeji..na Ježíška:D..Už mám zatím jednu věc kterou chci..FIMO hmotu velké balení..konečně začnu tvořit!:)..Taky mám delší dobu blbý spaní:/..Tak třeba včera jsem šla spát o půl jedenácté..a usnula jsem až po dvancté hodině..táákže..už mě to hodně..se..ehm..štve:D.Nevím jestli je to tím na jaké straně mám postel..a nebo jestli to není kvůli mobilu..no ano..když spíte ,tak v té místnosti nemá být mobil..a já ho mám zrovna pod polštářem:Dhe.Zítra mám dlouhý den..možná pojedeme k babičce..a taky si musím konečně chystat do školy..po týdnu..,tak mě to zítra asi nečekejte..A na závěr vám přidám video..z mého oblíbeného pořadu PARTIČKA..Teď když mě bude někdy na nic..,tak si to pustím..,protože to nejde se nesmát:D hehe.Tak se mějte..a podívejte se..:)


Peace naušnice

1. října 2011 v 14:32 | LoonyIvina
Naušnice peace.. Obchod-KIK Cena-45,-Kč..Na fotce je to velký "peace" do oranžova(špatně vyfocený)